ایران خودرو به دنبال کسب یک درصد سهم بازار روسیه :: بزرگ ترین انجمن تخصصی خودرو

ایران خودرو به دنبال کسب یک درصد سهم بازار روسیه

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  ایران خودرو در تلاش برای توسعه بازارهای هدف، صدور ده هزار خودرو از خانواده مند به روسیه در سال جاری میلادی را در دستور کار خود قرار داده است. 

   

  معاون صادرات ایرران خودرو، با بیان مطالب بالا گفت: خودرو سمند صادراتی روسیه دارای استاندارد آلایندگی یورو 4 است. وی افزود: تمهیدات لازم برای ایجاد نمایندگی های فروش و خدما پس از فروش در شهر های مهم این کشور در نظر گرفته شده است.

  محصولات صادراتی سمند به تدریج از مرداد امسال به صورت سی.کی.دی به سایت ایران خورد در بلاروس انتقال و پس از آن به روسیه انتقال و پس از آن به روسیه صادر میشود. ایران خودرو طی سالهای 2005 تا 2008 بیش از 11 هزار خودرو سمند به روسیه صصادر کرد.معاون صادرات ایران خودرو تاکید کرد: بررسی های انجام شده در بازار خودروی روسیه نشان میدهد که رانا از شانس زیادی برای حضور در این بازار پر تقاضا برخوردار است و در سبد صادراتی ایران خودرو به این کشور قرار خواهد گرفت...وی ادامه دادک سالانه 2.5 میلیون دستگاه خودرو وارد روسیه میشود و ایران خودرو درصدد است یک درصد سهم این بازار را به خود اختصاص دهد.

  صنعت خودرو سازی روسیه بسیار ضعیف است و علی رغم تیراژ بالا، خودروی مدرن و مطرحی تولید نمیکند. خودروهای لوکس، اسپرت و مدرن روسیه از طریق خودرو سازان آلمانی، ایتالیایی و ژاپنی تامین میشود. 

  نویسنده : امیر حمدی بازدید : 495 تاريخ : يکشنبه 17 شهريور 1392 ساعت: 19:18
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123